Stowarzyszenie Moja Gmina

Wspólne rowerowanie – „Międzyrzecka Złota Jesień”

Zapraszamy na rajd rowerowy „Międzyrzecka Złota Jesień”, który odbędzie się 10 października 2015 r. od godz. 12:00.

rajd

UWAGA:

ze względu na uroczystość pogrzebową naszego Kolegi, członka Aktywnych Rowerowy Międzyrzec Podlaski Marka Jaśkowskiego zmianie ulega lokalizacja i godzina startu rajdu. Start rajdu o godz. 12.00 z parkingu przy parafii Św. Mikołaja w Międzyrzecu Podlaskim. Początek Mszy Św. o godz. 11.00.

 

Zgłoszenia (osobiście lub pocztą) należy składać do dnia 9 października 2015 r. w Urzędzie Gminy Międzyrzec Podlaski, ul Warszawska 20 (pokój nr 10), lub w dniu rajdu bezpośrednio przed startem (do godz. 11.00).

Regulamin rajdu rowerowego – do pobrania
Karta zgłoszenia – do pobrania
Plakat – do pobrania

Facebook