Stowarzyszenie Moja Gmina

Kolędowanie międzypokoleniowe w Rzeczycy

20191215_165212

W niedzielę 15 grudnia 2019 r. Klub Seniora w Rzeczycy zorganizował międzypokoleniowe kolędowanie oraz kiermasz bożonarodzeniowy pięknych, własnoręcznie wykonanych ozdób. Patronat nad wydarzeniem objął Wójt Gminy Krzysztof Adamowicz.

Choć do świąt jeszcze kilka dni bożonarodzeniowy nastrój zawitał już do remizy w Rzeczycy. Wszystko za sprawą Klubu Seniora który zorganizował bożonarodzeniowe kolędowanie o międzypokoleniowym charakterze – na scenie wystąpili dziadkowie ze swoimi wnukami. Piękne aranżacje kolęd niejednokrotnie wzruszyły licznie zgromadzonych widzów. Kolejnym elementem uroczystości był kiermasz ozdób bożonarodzeniowych wykonanych własnoręcznie przez członków Klubu Seniora. Ozdoby z drewna, papierowej wikliny czy szydełkowane –  wszystkie cieszyły się ogromnym zainteresowaniem.

Facebook