Stowarzyszenie Moja Gmina

Warsztaty kosmetyczne – podsumowanie

Z przyjemnością informujemy że zakończyliśmy realizację projektu pt. ,,Aktywizacja kobiet z Gminy Drelów poprzez organizację warsztatów kosmetycznych”. Warsztaty odbywały się od 07 marca do 29 kwietnia br. W projekcie wzięło udział 50 kobiet zamieszkujących teren Gminy Drelów. Podczas warsztatów Panie nauczyły się jak w prawidłowy sposób dbać o siebie w zakresie kosmetycznym, a przy okazji spędzić miło czas w gronie innych kobiet.

Projekt został sfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, w ramach poddziałania 19.2 ,,Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność”. Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Środki zostały pozyskane za pośrednictwem Bialskopodlaskiej Lokalnej Grupy Działania.

Facebook