Stowarzyszenie Moja Gmina

Rodzina Sportem Silna w Zaściankach

W Domu Ludowym w Zaściankach 28 września 2020 roku zagościł Festyn Rodzina Sportem Silna pt. „Dawne Gry”. Impreza odbyła się dzięki współpracy Stowarzyszenia Moja Gmina, GOK Międzyrzec Podlaski oraz dotacji dla organizacji pozarządowych z Urzędu Gminy Międzyrzec Podlaski. Nagrody dla uczestników ufundował także Radny Gminy Tadeusz Sawczuk.

Wydarzenie otworzyła p.o. dyrektora GOK Sylwia Hubica, która przywitała wszystkich zebranych, wyjaśniła zasady gier oraz zaprosiła do wspólnej zabawy. Na uczestników festynu czekała moc atrakcji. Koncepcję rywalizacji opracowała Babazafajera, animacje przygotowały animatorki GOK, a wśród konkurencji znalazła się m.in. ciuciubabka, jury jury, klasy, skakanka. Niedzielne popołudnie upłynęło w przyjemnej atmosferze. Słodki poczęstunek w formie ciast i ciasteczek przygotowały członkinie Kubu Senior+ z Zaścianek. Zwieńczeniem spotkania było losowanie nagród. Upominki wręczył Radny Gminy Tadeusz Sawczuk. Gratulujemy wszystkim uczestnikom.

Facebook