Stowarzyszenie Moja Gmina

Rodzina Sportem Silna w Maniach

W ostatnią niedzielę 17 października spotkaliśmy się w Maniach na ostatniej w tym roku imprezie z cyklu „Rodzina Sportem Silna” pod hasłem „10 000 kroków w lesie”.

Cudne to było spotkanie! I choć w kameralnym gronie, to działo się tego dnia:

  • zrobiliśmy coś pożytecznego dla środowiska – idąc za pomysłem zapoczątkowanym w kwietniu przez Wójta Krzysztofa Adamowicza i Gmina Międzyrzec Podlaski – zebraliśmy śmieci u wejścia do lasu w Przyłukach
  • dzięki olbrzymiej wiedzy pracownika Nadleśnictwo Międzyrzec, Lasy Państwowe Przemysława Szczepaniuka dowiedzieliśmy się dużo o ekosystemie leśnym, o sposobie odnawiania drzewostanu w lasach, o strefach ochronnych ptaków i wielu wielu innych, fascynujących faktach
  • dzieci miały okazję pobawić się wspólnie z pracownicą GOK Międzyrzec Podlaski, rozgrzać się po jesiennym spacerze i zawrzeć nowe znajomości.

Dziękujemy Wójtowi Gminy Międzyrzec Podlaski Krzysztofowi Adamowiczowi za to, że pielęgnuje działalność społeczną w naszej gminie i umożliwia realizację coraz to nowych przedsięwzięć w różnych miejscowościach.

Projekt „Rodzina Sportem Silna” dofinansowany jest przez Gminę Międzyrzec Podlaski w ramach otwartego konkursu ofert dla organizacji pozarządowych i innych podmiotów prowadzących działalność pożytku publicznego na rok 2021.

Facebook