Stowarzyszenie Moja Gmina

Rodzina Sportem Silna w Halasach

W niedzielę 5 czerwca br. spotkaliśmy się w Halasach. To był czas, który połączył rodziny z gminy Międzyrzec Podlaski. Wielką atrakcją były rozgrywki w bumper ball, ale działo się tak wiele niesamowitych rzeczy, że zdjęcia najlepiej oddadzą emocje, które nam wczoraj towarzyszyły.

Dziękujemy Wójtowi Gminy Międzyrzec Podlaski Krzysztofowi Adamowiczowi za to, że pielęgnuje działalność społeczną w naszej gminie oraz Pracownikom oraz Radzie Rodziców Publicznej Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Halasach.

Projekt „Rodzina Sportem Silna” dofinansowany jest przez Gminę Międzyrzec Podlaski w ramach otwartego konkursu ofert dla organizacji pozarządowych i innych podmiotów prowadzących działalność pożytku publicznego na rok 2022.

Facebook